Nabídky práce

Nabídky práce

+ PŘIDAT NABÍDKU PRÁCE
Alcron Restaurant
SALES MANAGER
Hledáme novou krev do našeho „Dream týmu“! Pokud tě baví práce s lidmi, mluvíš dobře anglicky a baví tě učit se stále něco nového, neváhej nás kontaktovat. Na oplátku nabízíme stabilní zázemí hotelu Alcron se všemi benefity s tím spojenými, a také to, že se do práce budeš těšit. Máš-li zájem, pošli prosím svůj životopis na adresu . Těšíme se na Vás.

22.1.2019 Zjistit více
Naše hospoda U Baumanů
PEKAŘE / -KU
Pro naši řemeslnou pekárnu přijmeme míchače, pečáka, pekaře, pekařku, pracovníka ke stolu. Podmínkou je praxe a zkušenost na obdobné pozici. Nástup možný ihned.

8.1.2019 Zjistit více
RADOST FX
ČÍŠNÍK / SERVÍRKA
Koho hledáme? – pozitivního osobnost, který rád komunikuje s lidmi – člověka, který se bez problémů domluví česky a anglicky – někoho, kdo umí zanést jídlo a drinky na stůl (pokud neumíš míchat drinky, naučíme tě to) V případě zájmu nám zavolejte na +420 603 193 711 a domluvte si osobní schůzku.

5.1.2019 Zjistit více
Automyčka Revolution
RUČNÍ MYTÍ VOZŮ
Máš rád čistá a nablýskaná auta? Pak je pro Tebe tato příležitost jako dělaná. V naší automyčce rozšiřujeme místa a hledáme právě Tebe na ruční mytí interiérů a exterierů aut. PLÁCNEME SI POKUD: Jsi samostatný, pečlivý a máš smysl pro detail. Určitě taky potřebujeme, aby jsi měl řidičský průkaz skupiny B. A pokud už máš zkušenost s mytím aut, je to výhoda, ale určitě na ni netrváme. JAK A KDE BUDEŠ PRACOVAT? Máme dvě pobočky..

5.1.2019 Zjistit více
Katr restaurant
SERVÍRKA
Jsi usměvavá a máš ráda tuto práci ? Katr restaurant přijme do svého pohodového teamu sympatickou servírku. Nabízíme prima kolektiv, fungující restauraci a velmi slušné pracovní ohodnocení. Krátký - dlouhý týden

20.12.2018 Zjistit více
KARLOVY LAZNE OFFICIAL
RECEPČNÍ PRO ICEPUB PRAGUE
Do našeho týmu hledáme recepční pro Icepub Prague. Krátký, dlouhý týden, denní a noční směny. Nabízíme skvělé platební podmínky! V případě zájmu, pište prosím na info@karlovylazne.cz.

20.12.2018 Zjistit více

Nezaujala Vás nabídka našich partnerů? Vyzkoušejte další nabídky: