Nabídky práce

Nabídky práce

+ PŘIDAT NABÍDKU PRÁCE
MonaRosa
ŠVADLENA - KREJČOVÁ
Hledám dvě zručné ruce na dlouhodobou výpomoc do oděvního ateliéru. Tato kreativní činnost bude spočívat v šití autorských oděvů a šití oprav a úprav. Vítaná je rovněž dovednost nastříhat látku podle střihu. Výpomoc hledám na libovolné dva dny v týdnu, v případě oboustranné spokojenosti možno dny navýšit. Zkušenosti jsou vítané, ale hlavní je pro mne spolehlivost, samostatnost a radost z dobře odvedené práce.

13.5.2019 Zjistit více
Naše hospoda U Baumanů
PEKAŘE / -KU
Pro naši řemeslnou pekárnu přijmeme míchače, pečáka, pekaře, pekařku, pracovníka ke stolu. Podmínkou je praxe a zkušenost na obdobné pozici. Nástup možný ihned.

3.5.2019 Zjistit více
Trafo Gallery
KUSTOD/KA VÝSTAV
Co od vás budeme potřebovat? Milé uvítání návštěvníků, prodej knih a vstupenek, účast na vernisážích a doprovodných programech a pak už jen to, co vás navíc bude zajímat :-) Více osobně, prosím napište nám na náš email trafogallery@trafogallery.cz něco o vás

25.4.2019 Zjistit více
Chocotopia restaurant
PRODEJCE BELGICKÉ ČOKOLÁDY
- Hledáme nové posily - Shop Assistant do prodejny ručně vyráběné belgické čokolády v centru Prahy. - Hledáme milovníky čokolády do našeho týmu, kteří se nebudou bát práce a komunikace se zákazníky!

25.4.2019 Zjistit více
LEPŠÍ PRÁCE sro
DEBUG/REPAIR:
Pro našeho významného klienta zabývajícího se opravami drobné elektroniky jako jsou set-top boxy a herní konzole, přijmeme pracovníka na pozici: Debug/Repair:

25.4.2019 Zjistit více
T&T Marketing
SOCIAL MEDIA SPECIALIST
Komunikace s klienty Příprava jednoduchých grafik Spoluúčast na tvorbě FB, IG,Twitter, Youtube Vytváření kampaní a příspěvků Analyzování a vyhodnocení efektivity kampaní Pravidelný reporting výsledků svěřených projektů

25.4.2019 Zjistit více
Concept One
GRAFIK
Jsi týmový hráč, co nezkazí žádnou srandu? Máš hodně natrénováno s programy InDesign, Illustrator a Photoshop? Přípravu dat pro tiskovou i online produkci máš na háku? Nebojíš se výzev a nových věcí? Pak hledáme do týmu právě tebe.

25.4.2019 Zjistit více

Nezaujala Vás nabídka našich partnerů? Vyzkoušejte další nabídky: