CK Neckermann
OBCHODY

CK Neckermann
Navigovat Navigovat Facebook

Městská část: PRAHA 3
ATRIUM Flora, Vinohradská 2828/151, Prague


Telefon: 800 700 780
E-mail: callcentrum@ckneckermann.cz
Web: www.ckneckermann.cz/

Cestovní kancelář Neckermann je součástí koncernu Thomas Cook Group, dvojky ve svém oboru na celoevropském trhu. Thomas Cook zastřešuje celkem 37 touroperátorů, mezi nejvýznamnější z nich patří například Neckermann Reisen v Německu, Rakousku, Francii, Belgii, Holandsku, Polsku a Maďarsku. Pod obchodní značkou Neckermann Cestovní kancelář nabízíme zájezdy a dovolené po celém světě. Dovolená s námi - to je kvalitní dovolená.

A kam s námi můžete vyrazit? Dáváte-li přednost slunci a koupání u moře, užijte si léto u moře – například v Řecku, Bulharsku či v Turecku. Letadlem - rychle a pohodlně. Preferujete-li nezávislost, čeká na vás dovolená vlastní dopravou – poznávejte přírodní krásy i památky po celé Evropě podle svého osobního gusta. I zde vám vyjdeme maximálně vstříc.

Pro rodiny s dětmi jsme připravili nabídku dovolených Family Fun. Najdete v ní výběr hotelů s aquaparky – pod značkou Aquamania a s dětskými animačními programy v češtině – Happy Events. Vyrazit se svými nejmenšími můžete také do německých zábavních parků včetně Europa-parku, parku Tropical Island či Legolandu.

Zamilovaní jistě neodmítnou prožít Eurovíkend v mnoha evropských metropolích a mnozí ocení i last minute zájezdy do luxusních hotelů u moře ve Španělsku, Řecku či Chorvatsku.

Poznávejte svět s tím, kdo se ve světě vyzná!