Správná podprsenka
OBCHODY

Správná podprsenka
Navigovat Navigovat Facebook

Vinohradská 79, Prague


Telefon: 607966477
E-mail: info@spravnapodprsenka.cz
Web: www.spravnapodprsenka.cz


Snažíme se, abychom z vašeho nákupu spodního prádla udělali příjemný zážitek. Správná velikost podprsenky dokáže změnit vzhled postavy, krásně vytvarovat poprsí a pozvednout mimo jiné i vaše sebevědomí.

Pomůžeme vám najít podprsenku dle vašich představ, která vám perfektně padne. Naše služba, tzv. bra-fitting, není pouze o měření. Společně vybereme podprsenku ve správné velikosti, pohodlnou a zejména takovou, ze které budete mít radost a budete se v ní dobře cítit.

Každé zákaznici se vždy věnujeme individuálně. Kromě velikosti vám vysvětlíme, jaký střih je pro vás vhodný. Dozvíte se, jak má podprsenka správně vypadat, jak si ji obléct a upravit a také jak o spodní prádlo pečovat. Abychom naplnili očekávání každé ženy, najdete u nás podprsenky od velikosti obvodu 60 a košíčky ve velikostech A-K (v britském zdvojeném číslování). Takto rozsáhlá škála velikostí není v českých obchodech stále ještě běžnou záležitostí. Přijďte se přesvědčit, jak vhodně zvolená velikost a střih podprsenky dokáže zlepšit celkový vzhled postavy během chviličky!

Dál už číst nemusíte, ale my to tu mít bohužel musíme: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.