Vychytane.cz Djs Crew

Navigovat Navigovat
e-mail: djketan.prague@gmail.com

Vychytane.cz Djs Crew vzniká v polovině roku 2016 a je to nezávislá organizace, sdružující české a zahraniční hudebníky, hrající elektronickou taneční hudbu. Pořádá svoje vlastní eventy napříč celou naší republikou. Je autorem několika originálních party konceptů a svoje večírky vždy obsazuje živými projekty (Dj + živé performance spolupracujících hudebníků), samostatnými Dji, či live vystoupeními s vlastní produkcí daného umělce.
Každý takový večer je pokaždé zajímavý a nevšední hudební zážitek.
Na večírcích Vychytane Djs vždy potkáte členy Crew, které doprovází nepřeberné množství hostů z ČR a ze zahraničí. Všichni členové Crew, jsou nezávislý hudebníci, hrající na naší scéně dlouhou řadu let, ale i velmi krátce. Všichni členové jsou také velmi činní na poli promotérském, producentském, Djském a mají své vlastní eventy a booking.

Vychytane.cz Djs Crew aktuálně tvoří tito umělci:

4BeCome1
Akrom feat L.M.Sanchez
Detralex
Dolph
Dug
Mr. Funky Machine
Miss B
Prague Music Therapy
Raffael T
Ronica
Slater & Urban Legends
Twin
Wossa 82

Kompletní informace o všech členech, jejich vlastních aktivititách a novinkách se dozvíte na jejich osobních stránkách, které máte pohromadě na našem oficiálním webu.
Aktivity naší Crew naleznete vždy zde.

Budeme vás informovat o tom, jaké akce aktuálně pořádáme, kde naši členové vystupují, co je u nich nového, jakých úspěchů dosáhli a mnoho dalších zajímavostí, jako jsou videa, fotky z akcí a záznamy samotných Dj setů.

Vážíme si každého fanouška, který naše aktivity podporuje, moc to pro nás znamená!

DĚKUJEME!!!
VCHDJCRW