Hradčany Savoy
JÍDLO & PITÍ

Hradčany Savoy
Navigovat Navigovat Facebook

Městská část: PRAHA 1
Keplerova 6/218, Prague


Telefon: +420224302430
E-mail: info@hotelsavoyprague.com
Web: www.hradcanysavoyprague.com

Originalita okouzlující Restaurace Hradčany nabízí příjemnou harmonickou atmosféru nejen hotelovým hostům, ale všem se zájmem o výjimečné gastronomické zážitky. Perfektní vyvážená chuť jídel je dána profesionalitou našich šéfkuchařů a výběrem těch nejlepších surovin. Nabízíme speciality jak české, tak i mezinárodní kuchyně.

Výjimečné prostředí restaurace za příznivého počasí umocňuje unikátní odsouvací střecha. Načerpejte energii do nového dne výběrem ze široké nabídky našich snídaní formou švédských stolů. Pro polední pauzu uprostřed hektického dne doporučujeme naše obědové a la carte menu.

Kouzelná atmosféra prostředí restaurace vyniká ještě intenzivněji během večera. Přijďte si po práci odpočinout k poklidné večeři s kolegy, přáteli či rodinou.

Obědy a večeře doprovází živá klavírní hudba, vždy od 12:00 a 18:00.

Restaurace Hradčany je také ideálním místem pro pořádání pracovních setkání, soukromých oslav, večírků, prezentací a tiskových konferencí.

LOBBY BAR & KNIHOVNA
V lobby baru či u krbu v knihovně Vám rádi připravíme šálek odpoledního čaje nebo kávy. Vybrat si můžete také ze široké nabídky osvěžujících koktejlů, vína a piva.