Studio 54

Telefon: +420222222753
E-mail: info@studio54.cz
Web: www.studio54.cz

NEJLEPŠÍ PRAŽSKÝ AFTERCLUB

KDYŽ KE SLOVU PÁRTY PŘEDPOJÍTE SLOVO AFTER, VĚTŠINĚ SE VYBAVÍ PRAŽSKÝ AFTERKLUB STUDIO 54, KTERÝ SE ZA SVOU VÍCE NEŽ ČTRNÁCTILETOU HISTORII STAL PRO MNOHO GENERACÍ ČESKÝCH KLUBBERŮ MÍSTEM, KDE ZAKONČILI NEJEDEN PARTY VÍKEND. STUDIO 54 JE KLUBEM, KTERÝ JE NEJEN V ČR PROSLAVEN STRHUJÍCÍ ATMOSFÉROU, KTEROU UMÍ VYTVOŘIT JEN PEČLIVĚ VYBÍRANÍ A SAMOZŘEJMĚ TI NELEPŠÍ DJS. STUDIO 54 TAKÉ BYLO OFICIÁLNÍM PARTNEREM A AFTERKLUBEM TĚCH NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH ČESKÝCH EVENTŮ JAKO: MÁCHÁČ OPEN AIR BEACH, TRANSMISSION, FESTIVAL SVOJŠICE, PLEASURE ISLAND, SUMMER FESTIVAL, CREAMFIELDS, SENSATION WHITE, COSMIC TRIP, ORION HALL.

TŘIKRÁT TÝDNĚ OTEVÍRÁME JIŽ VE 4 HODINY RÁNO DVĚ PATRA ZÁBAVY, VE KTERÝCH NALEZNETE 2 BARY, VIP SEKCI, ZÁBAVNÉ HRY A VIDEOHRY, LOUNGE A ŠATNU. STUDIO 54 SE TĚŠÍ VELKÉ ZÁKLADNĚ PRAVIDELNÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ, KTEŘÍ MOHOU VYUŽÍVAT TAKÉ UNIKÁTNÍ VIP KLUB, DÍKY KTERÉMU MOHOU VSTUPIT DO SVĚTA VIP ZÁBAVY.

NĚKOLIKRÁT ROČNĚ SE KONAJÍ PRÉMIOVÉ AKCE SE ZAHRANIČNÍMI DJS. ZA DOBU EXISTENCE SI ZDE ZAHRÁLI NAPŘÍKLAD ARNO COST, HOXTON WHORES, LES SCHMITZ, LEE DAGGER, ALAN X, A DALŠÍ . SVOU PRAVIDELNOU RESIDENTURU ZDE MÁ ALE TAKÉ ŘADA ZNÁMÝCH ČESKÝCH DJS: ENRICO, TOMMY ROGERS, SUBGATE, FAITH, PIETROS, RICHIE A MNOHO DALŠÍCH A NEPRAVIDELNĚ I DÁLŠÍ JAKO CHRIS SADLER, MICHAEL C, BON FINIX A DALŠÍ.

S HESLEM KDY OSTATNÍ KONČÍ, MY ZAČÍNÁME MŮŽETE VE STUDIU 54 POKRAČOVAT AŽ DO POZDNÍCH ODPOLEDNÍCH HODIN. PŘESVĚDČTE SE NA VLASTNÍ OČI A UŠI, ŽE STUDIO 54 JE BEZ NADSÁZKY MAGICKÝM MÍSTEM.